Jesteś tutaj:

Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, którego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat autyzmu oraz problemów osób zmagających się z nim. Na znak solidarności z osobami z autyzmem dzieci dzisiejszego dnia ubrały się na niebiesko.

Ocalić od zapomnienia

20 marca 2024 r. w parafii pw. św. Wawrzyńca w Rogóźnie odbył się pogrzeb śp. Stanisława Marciniaka ps. „Niewinny”. W uroczystościach uczestniczyła delegacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami.

Pierwszy Dzień Wiosny - Dzień Samorządności

Pierwszy Dzień Wiosny to dzień, w którym w naszej szkole władzę przejmują uczniowie, czyli tzw. Dzień Samorządności.

Pierwszy Dzień Wiosny u Przedszkolaków

Po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających kwiatów.  21 marca wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw ruchowych związanych z tematyką pór roku.  Już od kilku dni trwały przygotowania do powitania nowej pory roku — dekoracja w przedszkolu zmieniła się z zimowej na wiosenną, w salach zrobiło się kolorowo, korytarze przystroiły piękne, wiosenne prace plastyczne. Witając wiosnę, u przedszkolaków dominował zielony strój.

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca to nie tylko początek kalendarzowej wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa- Dzień kolorowej Skarpetki. W związku z tym przedszkolaki przystąpiły do tej akcji i przyszły do przedszkola w różnych kolorowych skarpetkach.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

18 marca w murach naszej szkoły odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej.

W dniu 8 marca bibliotekarz szkolny zaprosił uczniów klasy I do biblioteki szkolnej.