Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

Zebrania rodziców z wychowawcami  w przedszkolu i szkole  odbędą się zgodnie z harmonogramem.

Harmonogram zebrań z rodzicami.

15.05.2024r.- środa

- „Skrzaty”- godz. 16.30- biblioteka

- „Biedroneczki”- godz. 17.15- biblioteka

- „Pszczółki’’- godz.16.30- szkoła – sala nr 16

- „Sowy- mądre głowy’’- godz.16.30- szkoła- sala nr 17

16.05.2024r.- czwartek

godz.16.30

- Klasa I- sala nr 10

- Klasa II- sala nr 6

- Klasa III- sala nr 7

- Klasa IV- sala nr 8

- Klasa V-sala nr 17

- Klasa VI- sala nr 18

- Klasa VII- sala nr 16

- Klasa VIII- sala nr 2

Wielki sukces naszej uczennicy.

Julia Nastaj, uczennica klasy siódmej to nasza stypendystka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie w ramach projektu: Lubelskie wspiera uzdolnionych. Julia pragnie rozwijać swoje zdolności w dziedzinie fotografii. Zapraszamy do obejrzenia prac Julii w Galerii.

Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, którego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat autyzmu oraz problemów osób zmagających się z nim. Na znak solidarności z osobami z autyzmem dzieci dzisiejszego dnia ubrały się na niebiesko.

Ocalić od zapomnienia

20 marca 2024 r. w parafii pw. św. Wawrzyńca w Rogóźnie odbył się pogrzeb śp. Stanisława Marciniaka ps. „Niewinny”. W uroczystościach uczestniczyła delegacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami.

Pierwszy Dzień Wiosny - Dzień Samorządności

Pierwszy Dzień Wiosny to dzień, w którym w naszej szkole władzę przejmują uczniowie, czyli tzw. Dzień Samorządności.

Pierwszy Dzień Wiosny u Przedszkolaków

Po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających kwiatów.  21 marca wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw ruchowych związanych z tematyką pór roku.  Już od kilku dni trwały przygotowania do powitania nowej pory roku — dekoracja w przedszkolu zmieniła się z zimowej na wiosenną, w salach zrobiło się kolorowo, korytarze przystroiły piękne, wiosenne prace plastyczne. Witając wiosnę, u przedszkolaków dominował zielony strój.

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca to nie tylko początek kalendarzowej wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa- Dzień kolorowej Skarpetki. W związku z tym przedszkolaki przystąpiły do tej akcji i przyszły do przedszkola w różnych kolorowych skarpetkach.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

18 marca w murach naszej szkoły odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".