Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

Wiosenna przerwa świąteczna w szkole trwa
od 28 marca do 2 kwietnia 2024 roku.

W przedszkolu 29 marca 2024 roku
jest dniem wolnym od zajęć.

Ocalić od zapomnienia

20 marca 2024 r. w parafii pw. św. Wawrzyńca w Rogóźnie odbył się pogrzeb śp. Stanisława Marciniaka ps. „Niewinny”. W uroczystościach uczestniczyła delegacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami.

Pierwszy Dzień Wiosny - Dzień Samorządności

Pierwszy Dzień Wiosny to dzień, w którym w naszej szkole władzę przejmują uczniowie, czyli tzw. Dzień Samorządności.

Pierwszy Dzień Wiosny u Przedszkolaków

Po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających kwiatów.  21 marca wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw ruchowych związanych z tematyką pór roku.  Już od kilku dni trwały przygotowania do powitania nowej pory roku — dekoracja w przedszkolu zmieniła się z zimowej na wiosenną, w salach zrobiło się kolorowo, korytarze przystroiły piękne, wiosenne prace plastyczne. Witając wiosnę, u przedszkolaków dominował zielony strój.

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca to nie tylko początek kalendarzowej wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa- Dzień kolorowej Skarpetki. W związku z tym przedszkolaki przystąpiły do tej akcji i przyszły do przedszkola w różnych kolorowych skarpetkach.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

18 marca w murach naszej szkoły odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej.

W dniu 8 marca bibliotekarz szkolny zaprosił uczniów klasy I do biblioteki szkolnej.

Poszukajmy dinozaura ...

26 lutego przedszkolaki obchodziły Dzień Dinozaura. Tego dnia sale przedszkolne zamieniły się w park jurajski z licznymi przeszkodami m.in. przedszkolaki musiały złapać triceratopsa za rogi, przejść po śladach dinozaura, pamiętając, że podłoga to lawa.

Dzień Kobiet

8. marca to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. W każdej grupie przedszkolaki także świętowały .